KONST / Litografier / Färglitografi 13898580
nr 1389 8580
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/130, yttermått inklusive ram: 47x97cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:58:40
5/4 17:17:07
100 kr
5/4 18:44:19
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström